CHURCH HILL – The Church Hill Stingrays and Rogersville Flying Fish competed in an East Tennessee Summer Swim League swim meet Friday at Church Hill Pool.

Here are the results and some photos of the action by Jim Beller.

Church Hill Vs Rogersville — 7/12/2019

Results

#1 Mixed 6&U 25 Meter Free

Name Ag e Team Finals Time

1 Franklin, Christian 6 CHSR-SE 30.50

2 Mix, Abigail 6 RFF-SE 35.90

3 McAmis, Ilana 6 CHSR-SE 54.60

#2 Boys 8&U 25 Meter Free

Name Ag e Team Finals Time

1 Bowman, Andres 8 RFF-SE 22.62

2 Griffith, Carson 8 CHSR-SE 25.69

3 Shirey, Trenton 7 RFF-SE 28.34

4 Vicars, Kamdyn 8 CHSR-SE 31.41

5 Cornett, Kreid 7 CHSR-SE 31.78

6 Mix, Caleb 8 RFF-SE 34.81

7 Ely, Samuel 7 RFF-SE x37.84

7 Kirkpatrick, Grey G 7 RFF-SE x37.84

9 Wolfe, Blake 8 RFF-SE x43.57

10 Newman, Leeland 8 CHSR-SE x56.50

#3 Girls 8&U 25 Meter Free

Name Ag e Team Finals Time

1 Clonce, Sawyer 8 CHSR-SE 25.78

2 Ingram, Willow 7 CHSR-SE 27.07

3 Newman, Kirstin 8 CHSR-SE 28.34

4 Franklin, Anna 8 CHSR-SE x29.00

5 Albright, Corrine 8 RFF-SE 32.03

6 Bond, Riley 7 CHSR-SE x32.31

7 Stubblefield, Kelsey 7 CHSR-SE x41.34

8 Bledsoe, Allie 8 CHSR-SE x47.38

9 Russell, Natalie 8 CHSR-SE x49.34

10 Hill, Renn 8 CHSR-SE x55.93

#4 Boys 10&U 25 Meter Free

Name Ag e Team Finals Time

1 Fugate, Collin J 10 RFF-SE 20.00

2 Cornett, Kain 10 CHSR-SE 20.47

3 Mowell, Parker 10 CHSR-SE 20.72

4 Franklin, J.J. 10 CHSR-SE 20.88

5 Barton, Ian 10 CHSR-SE x21.20

6 Hancock, Baylor 9 RFF-SE 23.00

7 Ely, William 9 RFF-SE 27.22

8 Neill, Justin 9 RFF-SE x27.38

9 Kirkpatrick, Matt 8 RFF-SE x27.75

10 Hill, Bennett 9 CHSR-SE x42.00

11 Bledsoe, Grant 10 CHSR-SE x45.00

#5 Girls 10&U 25 Meter Free

Name Ag e Team Finals Time

1 Jessee, Addison 10 RFF-SE 19.84

2 Price, Ainsley 9 RFF-SE 21.16

3 McMillan, DevinAnn 10 CHSR-SE 22.07

4 Helton, Shelby 10 RFF-SE 22.53

5 Newman, Riley 9 CHSR-SE 27.41

6 Russell, Allison 9 CHSR-SE 27.91

6 Black, Raylin 9 CHSR-SE x27.91

8 Webb, Kenslie 9 CHSR-SE x30.97

9 Drinnon, Emma 10 CHSR-SE x36.71

10 Jones, Katie 9 CHSR-SE x37.41

11 Heath, Jasmine 10 CHSR-SE x39.87

#6 Boys 12&U 50 Meter Free

Name Ag e Team Finals Time

1 Clonce, Jackson 12 CHSR-SE 38.56

2 Hixson, Cooper 11 RFF-SE 41.13

3 Albright, Brayden H 12 RFF-SE 42.85

4 Mix, Daniel 11 RFF-SE 43.00

5 Hixson, Parker 11 RFF-SE x43.69

6 Crawford, Derrin 11 CHSR-SE 46.44

7 Drinnon, Samuel 11 CHSR-SE 49.34

8 McAmis, Kelton 11 CHSR-SE x51.87

9 Neill, Ian 12 RFF-SE x52.81

10 Butler, Josiah 12 RFF-SE x55.78

#7 Girls 12&U 50 Meter Free

Name Ag e Team Finals Time

1 Allen, Anna 11 CHSR-SE 37.41

2 Henriott, Madeline 11 CHSR-SE 38.87

3 Dalida, Jolee 12 CHSR-SE 38.97

4 Turner, Reese 12 CHSR-SE x40.75

5 Miller, Rebekah 12 RFF-SE 45.75

6 Spears, Ashleigh 12 RFF-SE 45.78

7 Aglan, Nadeen 11 RFF-SE 46.22

8 Roberts, Raylee 11 RFF-SE x46.75

9 Pearson, Kami 12 CHSR-SE x47.34

10 Slagle, Karsyn 11 CHSR-SE x48.25

11 Franklin, Lily 11 CHSR-SE x48.44

12 Newman, Amari 11 CHSR-SE x48.69

13 Hancock, Bevyn 11 RFF-SE x50.18

14 Thompson, Ally 11 CHSR-SE x53.69

15 Miller, Hannah 11 RFF-SE x57.75

16 Ritz, Rachel 11 CHSR-SE x1:05.28

#8 Boys 14&U 50 Meter Free

Name Ag e Team Finals Time

1 Yonts, Ely 14 CHSR-SE 30.50

2 Spears, Austin 14 RFF-SE 38.47

3 Carter, Matthew 13 CHSR-SE 38.78

4 Taylor, Jimmy 12 RFF-SE 41.06

5 Aglan, Ali 13 RFF-SE 49.60

6 Nielsen, JD 14 RFF-SE x51.59

#9 Girls 14&U 50 Meter Free

Name Ag e Team Finals Time

1 Gilliam, Abbey 14 CHSR-SE 36.31

2 Rath, Emily 14 CHSR-SE 39.64

3 Bice, Maggie 14 CHSR-SE 40.96

4 Hixson, Macy 13 RFF-SE 43.82

5 Manis, Laura 13 RFF-SE 47.06

6 Ritz, Gabriella 13 CHSR-SE x48.62

7 Headland, Isabella 14 RFF-SE 1:17.03

#10 Boys 50 Meter Free

Name Ag e Team Finals Time

1 Newland, Jonathan 18 CHSR-SE 28.60

2 Hall, Conner 15 CHSR-SE 30.62

3 Yonts, Ian 16 CHSR-SE 30.69

4 Mullins, Aedyn 15 CHSR-SE x30.94

5 Taylor, Zach 16 CHSR-SE x34.09

6 Hancock, Brysen 15 RFF-SE 34.56

7 Goddard, Ben 12 RFF-SE 46.56

8 Wolfe, Tyler 11 RFF-SE 48.17

#11 Girls 50 Meter Free

Name Ag e Team Finals Time

1 Whalen, Tinsley C 16 CHSR-SE 30.75

2 Henriott, Amelia 15 CHSR-SE 33.12

3 Lane, Corrie 25 CHSR-SE 37.69

4 Hostetler, Leah 16 CHSR-SE x38.35

5 Neill, Amanda 15 RFF-SE 40.66

6 Allen, Sydney N 18 CHSR-SE x41.00

7 Neill, Jessi ca 20 RFF-SE 42.72

8 Mowell, Julie Anne 15 CHSR-SE x44.06

9 Russell, Amber 33 CHSR-SE x50.35

10 Hixson, Maddie 17 RFF-SE 1:35.88

#14 Mixed 6&U 25 Meter Breast

Name Ag e Team Finals Time

1 Mix, Abigail 6 RFF-SE 58.69

2 McAmis, Ilana 6 CHSR-SE 1:04.65

#15 Boys 8&U 25 Meter Breast

Name Ag e Team Finals Time

1 Bowman, Andres 8 RFF-SE 31.88

2 Shirey, Trenton 7 RFF-SE 35.07

3 Griffith, Carson 8 CHSR-SE 39.03

4 Cornett, Kreid 7 CHSR-SE 41.94

5 Vicars, Kamdyn 8 CHSR-SE 43.93

6 Kirkpatrick, Grey G 7 RFF-SE 47.00

7 Ely, Samuel 7 RFF-SE x1:14.07

#16 Girls 8&U 25 Meter Breast

Name Ag e Team Finals Time

1 Ingram, Willow 7 CHSR-SE 44.28

2 Albright, Corrine 8 RFF-SE 44.56

3 Stubblefield, Kelsey 7 CHSR-SE 49.72

4 Bond, Riley 7 CHSR-SE 50.10

5 Newman, Kirstin 8 CHSR-SE x50.40

6 Hill, Renn 8 CHSR-SE x51.41

7 Russell, Natalie 8 CHSR-SE x59.37

8 Bledsoe, Allie 8 CHSR-SE x1:01.75

#17 Boys 10&U 25 Meter Breast

Name Ag e Team Finals Time

1 Mowell, Parker 10 CHSR-SE 29.00

2 Hancock, Baylor 9 RFF-SE 30.09

3 Neill, Justin 9 RFF-SE 31.53

4 Fugate, Collin J 10 RFF-SE 35.32

5 Hill, Bennett 9 CHSR-SE 43.06

6 Cooper, Elijah 10 CHSR-SE 55.56

7 Bledsoe, Grant 10 CHSR-SE x1:14.69

#18 Girls 10&U 25 Meter Breast

Name Ag e Team Finals Time

1 Russell, Allison 9 CHSR-SE 27.41

2 McMillan, DevinAnn 10 CHSR-SE 29.81

3 Jessee, Addison 10 RFF-SE 29.90

(#18 Girls 10&U 25 Meter Breast)

4 Stipes, Emma 9 RFF-SE 30.81

5 Helton, Shelby 10 RFF-SE 31.84

6 Drinnon, Emma 10 CHSR-SE 40.00

7 Newman, Riley 9 CHSR-SE x41.75

8 Jones, Katie 9 CHSR-SE x43.00

9 Heath, Jasmine 10 CHSR-SE x1:04.60

- — Webb, Kenslie 9 CHSR-SE DQ

#19 Boys 12&U 50 Meter Breast

Name Ag e Team Finals Time

1 Hawk, Noah 11 RFF-SE 52.25

2 Hixson, Cooper 11 RFF-SE 59.66

3 Albright, Brayden H 12 RFF-SE 1:00.90

4 Mix, Daniel 11 RFF-SE x1:02.20

5 Clonce, Jackson 12 CHSR-SE 1:03.85

6 Hixson, Parker 11 RFF-SE x1:05.56

7 McAmis, Kelton 11 CHSR-SE 1:09.87

8 Crawford, Derrin 11 CHSR-SE 1:19.28

9 Drinnon, Samuel 11 CHSR-SE x1:26.28

#20 Girls 12&U 50 Meter Breast

Name Ag e Team Finals Time

1 Dalida, Jolee 12 CHSR-SE 47.78

2 Turner, Reese 12 CHSR-SE 55.78

3 Spears, Ashleigh 12 RFF-SE 58.00

4 Miller, Rebekah 12 RFF-SE 59.88

5 Aglan, Nadeen 11 RFF-SE 1:01.41

6 Hancock, Bevyn 11 RFF-SE x1:04.25

7 Newman, Amari 11 CHSR-SE 1:07.12

8 Miller, Hannah 11 RFF-SE x1:08.37

9 Roberts, Raylee 11 RFF-SE x1:09.56

10 Thompson, Ally 11 CHSR-SE x1:13.62

11 Ritz, Rachel 11 CHSR-SE x1:32.32

#21 Boys 14&U 50 Meter Breast

Name Ag e Team Finals Time

1 Spears, Austin 14 RFF-SE 55.60

2 Aglan, Ali 13 RFF-SE 1:05.32

3 Nielsen, JD 14 RFF-SE 1:13.06

#22 Girls 14&U 50 Meter Breast

Name Ag e Team Finals Time

1 Gilliam, Abbey 14 CHSR-SE 49.34

2 Bice, Maggie 14 CHSR-SE 57.28

3 Rath, Emily 14 CHSR-SE 57.32

4 Hixson, Macy 13 RFF-SE 59.22

5 Ritz, Gabriella 13 CHSR-SE x1:16.88

6 Headland, Isabella 14 RFF-SE 1:48.78

#23 Boys 50 Meter Breast

Name Ag e Team Finals Time

1 Mullins, Aedyn 15 CHSR-SE 43.03

2 Newland, Jonathan 18 CHSR-SE 43.22

3 Taylor, Zach 16 CHSR-SE 44.62

4 Hixson, Hunter 15 RFF-SE 46.50

5 Yonts, Ian 16 CHSR-SE x49.28

6 Hancock, Brysen 15 RFF-SE 49.56

7 Goddard, Ben 12 RFF-SE 1:08.46

#24 Girls 50 Meter Breast

Name Ag e Team Finals Time

1 Whalen, Tinsley C 16 CHSR-SE 44.22

2 Hostetler, Leah 16 CHSR-SE 51.03

3 Allen, Sydney N 18 CHSR-SE 51.50

4 Lane, Corrie 25 CHSR-SE x52.85

5 Neill, Amanda 15 RFF-SE 57.72

6 Henriott, Amelia 15 CHSR-SE x58.63

7 Bradley, Emma 15 RFF-SE 59.47

8 Mowell, Julie Anne 15 CHSR-SE x59.58

9 Neill, Jessi ca 20 RFF-SE 1:01.17

10 Russell, Amber 33 CHSR-SE x1:08.75

#25 Mixed 6&U 25 Meter Back

Name Ag e Team Finals Time

1 Mix, Abigail 6 RFF-SE 39.94

2 Franklin, Christian 6 CHSR-SE 40.97

3 McAmis, Ilana 6 CHSR-SE 52.72

4 Miller, Charles 6 RFF-SE 58.06

#26 Boys 8&U 25 Meter Back

Name Ag e Team Finals Time

1 Griffith, Carson 8 CHSR-SE 30.80

2 Vicars, Kamdyn 8 CHSR-SE 35.57

3 Mix, Caleb 8 RFF-SE 37.57

4 Cornett, Kreid 7 CHSR-SE 41.03

5 Ely, Samuel 7 RFF-SE 46.81

6 Kirkpatrick, Grey G 7 RFF-SE 49.65

7 Newman, Leeland 8 CHSR-SE x1:00.97

8 Wolfe, Blake 8 RFF-SE x1:09.56

#27 Girls 8&U 25 Meter Back

Name Ag e Team Finals Time

1 Clonce, Sawyer 8 CHSR-SE 31.13

2 Franklin, Anna 8 CHSR-SE 32.38

3 Newman, Kirstin 8 CHSR-SE 39.03

4 Russell, Natalie 8 CHSR-SE x41.13

5 Ingram, Willow 7 CHSR-SE x41.22

6 Stubblefield, Kelsey 7 CHSR-SE x43.12

7 Bond, Riley 7 CHSR-SE x48.97

8 Bledsoe, Allie 8 CHSR-SE x1:02.91

9 Hill, Renn 8 CHSR-SE x1:06.75

#28 Boys 10&U 25 Meter Back

Name Ag e Team Finals Time

1 Franklin, J.J. 10 CHSR-SE 25.21

2 Barton, Ian 10 CHSR-SE 28.46

3 Cornett, Kain 10 CHSR-SE 29.38

4 Hancock, Baylor 9 RFF-SE 31.47

5 Kirkpatrick, Matt 8 RFF-SE 34.06

6 Ely, William 9 RFF-SE 36.31

7 Cooper, Elijah 10 CHSR-SE x37.54

8 Hill, Bennett 9 CHSR-SE x41.66

9 Bledsoe, Grant 10 CHSR-SE x1:07.41

#29 Girls 10&U 25 Meter Back

Name Ag e Team Finals Time

1 Black, Raylin 9 CHSR-SE 29.68

2 Price, Ainsley 9 RFF-SE 29.84

3 Stipes, Emma 9 RFF-SE 31.28

4 Russell, Allison 9 CHSR-SE 34.81

5 Newman, Riley 9 CHSR-SE 38.22

6 Drinnon, Emma 10 CHSR-SE x38.70

7 Webb, Kenslie 9 CHSR-SE x38.72

8 Heath, Jasmine 10 CHSR-SE x39.00

9 Jones, Katie 9 CHSR-SE x45.09

#30 Boys 12&U 50 Meter Back

Name Ag e Team Finals Time

1 Hixson, Cooper 11 RFF-SE 50.06

2 Hawk, Noah 11 RFF-SE 51.34

3 Hixson, Parker 11 RFF-SE 52.97

4 Crawford, Derrin 11 CHSR-SE 1:05.47

5 Neill, Ian 12 RFF-SE x1:05.69

6 Drinnon, Samuel 11 CHSR-SE 1:12.40

7 Butler, Josiah 12 RFF-SE x1:17.62

#31 Girls 12&U 50 Meter Back

Name Ag e Team Finals Time

1 Allen, Anna 11 CHSR-SE 44.38

2 Henriott, Madeline 11 CHSR-SE 46.44

3 Miller, Rebekah 12 RFF-SE 51.63

4 Dalida, Jolee 12 CHSR-SE 54.31

5 Pearson, Kami 12 CHSR-SE x54.56

6 Turner, Reese 12 CHSR-SE x58.67

7 Slagle, Karsyn 11 CHSR-SE x58.88

8 Spears, Ashleigh 12 RFF-SE 1:05.16

9 Franklin, Lily 11 CHSR-SE x1:05.81

10 Miller, Hannah 11 RFF-SE 1:07.03

11 Thompson, Ally 11 CHSR-SE x1:11.31

12 Newman, Amari 11 CHSR-SE x1:17.56

13 Ritz, Rachel 11 CHSR-SE x1:44.00

#32 Boys 14&U 50 Meter Back

Name Ag e Team Finals Time

1 Yonts, Ely 14 CHSR-SE 38.40

2 Carter, Matthew 13 CHSR-SE 46.16

3 Spears, Austin 14 RFF-SE 50.47

4 Taylor, Jimmy 12 RFF-SE 51.28

5 Aglan, Ali 13 RFF-SE 55.69

#33 Girls 14&U 50 Meter Back

Name Ag e Team Finals Time

1 Hixson, Macy 13 RFF-SE 50.94

2 Bice, Maggie 14 CHSR-SE 52.81

3 Rath, Emily 14 CHSR-SE 1:03.53

4 Manis, Laura 13 RFF-SE 1:05.06

5 Headland, Isabella 14 RFF-SE 1:10.19

6 Ritz, Gabriella 13 CHSR-SE 1:11.12

#34 Boys 50 Meter Back

Name Ag e Team Finals Time

1 Newland, Jonathan 18 CHSR-SE 34.44

(#34 Boys 50 Meter Back)

2 Hall, Conner 15 CHSR-SE 38.21

3 Hixson, Hunter 15 RFF-SE 39.13

4 Hancock, Brysen 15 RFF-SE 48.44

5 Wolfe, Tyler 11 RFF-SE 1:05.00

#35 Girls 50 Meter Back

Name Ag e Team Finals Time

1 Whalen, Tinsley C 16 CHSR-SE 37.41

2 Bradley, Emma 15 RFF-SE 51.78

3 Allen, Sydney N 18 CHSR-SE 58.41

4 Russell, Amber 33 CHSR-SE 1:00.53

5 Mowell, Julie Anne 15 CHSR-SE x1:02.32

6 Hixson, Maddie 17 RFF-SE 2:09.69

#36 Mixed 6&U 25 Meter Fly

Name Ag e Team Finals Time

1 Franklin, Christian 6 CHSR-SE 37.68

#37 Boys 8&U 25 Meter Fly

Name Ag e Team Finals Time

1 Bowman, Andres 8 RFF-SE 29.04

2 Shirey, Trenton 7 RFF-SE 37.57

3 Mix, Caleb 8 RFF-SE 41.41

#38 Girls 8&U 25 Meter Fly

Name Ag e Team Finals Time

1 Clonce, Sawyer 8 CHSR-SE 32.62

2 Franklin, Anna 8 CHSR-SE 34.91

3 Albright, Corrine 8 RFF-SE 40.81

#39 Boys 10&U 25 Meter Fly

Name Ag e Team Finals Time

1 Franklin, J.J. 10 CHSR-SE 25.28

2 Cornett, Kain 10 CHSR-SE 28.03

3 Mowell, Parker 10 CHSR-SE 28.91

4 Fugate, Collin J 10 RFF-SE 34.18

5 Kirkpatrick, Matt 8 RFF-SE 37.84

6 Neill, Justin 9 RFF-SE 38.54

7 Ely, William 9 RFF-SE x42.70

- — Barton, Ian 10 CHSR-SE DQ

#40 Girls 10&U 25 Meter Fly

Name Ag e Team Finals Time

1 Jessee, Addison 10 RFF-SE 26.37

2 McMillan, DevinAnn 10 CHSR-SE 27.75

3 Helton, Shelby 10 RFF-SE 30.88

4 Stipes, Emma 9 RFF-SE 34.85

5 Black, Raylin 9 CHSR-SE 47.07

#41 Boys 12&U 50 Meter Fly

Name Ag e Team Finals Time

1 Hawk, Noah 11 RFF-SE 43.59

2 Clonce, Jackson 12 CHSR-SE 51.60

3 Mix, Daniel 11 RFF-SE 1:00.85

4 Albright, Brayden H 12 RFF-SE 1:01.66

5 Neill, Ian 12 RFF-SE x1:06.62

6 McAmis, Kelton 11 CHSR-SE 1:19.16

#42 Girls 12&U 50 Meter Fly

Name Ag e Team Finals Time

1 Allen, Anna 11 CHSR-SE 47.90

2 Henriott, Madeline 11 CHSR-SE 50.47

3 Aglan, Nadeen 11 RFF-SE 57.34

4 Hancock, Bevyn 11 RFF-SE 1:03.16

5 Slagle, Karsyn 11 CHSR-SE 1:03.28

6 Pearson, Kami 12 CHSR-SE x1:04.31

7 Roberts, Raylee 11 RFF-SE 1:12.28

8 Franklin, Lily 11 CHSR-SE x1:18.00

#43 Boys 14&U 50 Meter Fly

Name Ag e Team Finals Time

1 Yonts, Ely 14 CHSR-SE 40.19

2 Carter, Matthew 13 CHSR-SE 50.81

3 Nielsen, JD 14 RFF-SE 51.46

4 Taylor, Jimmy 12 RFF-SE 1:04.34

#44 Girls 14&U 50 Meter Fly

Name Ag e Team Finals Time

1 Gilliam, Abbey 14 CHSR-SE 44.84

2 Manis, Laura 13 RFF-SE 1:11.41

#45 Boys 50 Meter Fly

Name Ag e Team Finals Time

1 Hall, Conner 15 CHSR-SE 32.82

2 Yonts, Ian 16 CHSR-SE 34.69

3 Mullins, Aedyn 15 CHSR-SE 37.47

4 Taylor, Zach 16 CHSR-SE x46.63

5 Hixson, Hunter 15 RFF-SE 51.62

6 Goddard, Ben 12 RFF-SE 1:00.59

7 Wolfe, Tyler 11 RFF-SE 1:04.75

#46 Girls 50 Meter Fly

Name Ag e Team Finals Time

1 Henriott, Amelia 15 CHSR-SE 36.40

2 Lane, Corrie 25 CHSR-SE 43.91

3 Bradley, Emma 15 RFF-SE 52.41

4 Neill, Amanda 15 RFF-SE 52.50

5 Neill, Jessi ca 20 RFF-SE 54.13

#47 Mixed 8&U 100 Meter Free Relay

Team R elay Finals Time

1 CHSR-SE B 2:03.29

Clonce, Sawyer W8 Franklin, Anna W8

Vicars, Kamdyn M8 Newman, Kirstin W8

2 RFF-SE A 2:04.00

Shirey, Trenton M7 Mix, Abigail W6

Albright, Corrine W8 Bowman, Andres M8

3 CHSR-SE A 2:26.50

Franklin, Christian M6 Ingram, Willow W7

Griffith, Carson M8 Newman, Leeland M8

4 CHSR-SE C x2:48.97

Bond, Riley W7 Cornett, Kreid M7

Stubblefield, Kelsey W7 Russell, Natalie W8

- — CHSR-SE D X3:14.72

Bledsoe, Allie W8 Garretson, Amelia W7

McAmis, Ilana W6 Hill, Renn W8

#48 Mixed 10&U 100 Meter Free Relay

Team R elay Finals Time

1 CHSR-SE A 1:28.75

Cornett, Kain M10 Mowell, Parker M10

Franklin, J.J. M10 McMillan, DevinAnn W10

2 RFF-SE A 1:32.69

Neill, Justin M9 Fugate, Collin J M10

Price, Ainsley W9 Jessee, Addison W10

3 RFF-SE B 1:40.00

Helton, Shelby W10 Kirkpatrick, Matt M8

Hancock, Baylor M9 Stipes, Emma W9

4 CHSR-SE B 1:47.59

Barton, Ian M10 Franklin, Anna W8

Cooper, Elijah M10 Russell, Allison W9

5 CHSR-SE C x3:00.12

Webb, Kenslie W9 Newman, Riley W9

Black, Raylin W9 Jones, Katie W9

6 CHSR-SE D x3:03.60

Drinnon, Emma W10 Hill, Bennett M9

Heath, Jasmine W10 Bledsoe, Grant M10

#49 Mixed 12&U 200 Meter Free Relay

Team R elay Finals Time

1 CHSR-SE A 2:38.13

Dalida, Jolee W12 Clonce, Jackson M12

Allen, Anna W11 Henriott, Madeline W11

2 RFF-SE A 2:56.00

Hawk, Noah M11 Roberts, Raylee W11

Miller, Rebekah W12 Mix, Daniel M11

3 RFF-SE B 3:09.04

Albright, Brayden H M12 Spears, Ashleigh W12

Aglan, Nadeen W11 Hixson, Parker M11

4 CHSR-SE B 3:27.87

Pearson, Kami W12 Slagle, Karsyn W11

Thompson, Ally W11 Drinnon, Samuel M11

5 RFF-SE C x3:29.38

Neill, Ian M12 Miller, Hannah W11

Hancock, Bevyn W11 Hixson, Cooper M11

6 CHSR-SE C x3:34.00

Turner, Reese W12 Newman, Amari W11

Crawford, Derrin M11 Ritz, Rachel W11

7 CHSR-SE D x4:01.91

Franklin, Lily W11 McAmis, Kelton M11

Barton, Ian M10 Franklin, Christian M6

#50 Mixed 14&U 200 Meter Free Relay

Team R elay Finals Time

1 RFF-SE A 2:20.28

Taylor, Jimmy M12 Hixson, Macy W13

Russell, Landry W14 Spears, Austin M14

2 CHSR-SE A 2:40.38

Gilliam, Abbey W14 Rath, Emily W14

Yonts, Ely M14 Ritz, Gabriella W13

3 CHSR-SE B 2:55.97

Bice, Maggie W14 Carter, Matthew M13

Pearson, Kami W12 Turner, Reese W12

4 RFF-SE B 3:57.00

Aglan, Ali M13 Headland, Isabella W14

Manis, Laura W13 Nielsen, JD M14

#51 Mixed 200 Meter Free Relay

Team R elay Finals Time

1 CHSR-SE A 2:06.21

Whalen, Tinsley C W16 Newland, Jonathan M18

Yonts, Ian M16 Whalen, Tieran C W18

2 CHSR-SE B 2:23.37

Mullins, Aedyn M15 Bice, Maggie W14

Lane, Corrie W25 Taylor, Zach M16

3 CHSR-SE C x2:33.28

Yonts, Ely M14 Henriott, Amelia W15

Mowell, Julie Anne W15 Allen, Sydney N W18

4 RFF-SE A 2:35.00

Hancock, Brysen M15 Neill, Amanda W15

Neill, Jessi ca W20 Hixson, Hunter M15

5 CHSR-SE D x2:49.06

Russell, Amber W33 Hall, Conner M15

Rath, Emily W14 Gilliam, Abbey W14

6 RFF-SE B 3:21.91

Wolfe, Tyler M11 Hixson, Maddie W17

Bradley, Emma W15 Goddard, Ben M12

#52 Mixed 14&U 100 Meter Medley Relay

Team R elay Finals Time

1 CHSR-SE B 1:29.47

Allen, Anna W11 Henriott, Madeline W11

Bice, Maggie W14 Clonce, Jackson M12

2 CHSR-SE A 1:38.19

Franklin, J.J. M10 Dalida, Jolee W12

Cornett, Kain M10 Carter, Matthew M13

3 RFF-SE B 1:49.85

Hawk, Noah M11 Jessee, Addison W10

Russell, Landry W14 Bowman, Andres M8

4 RFF-SE A 2:09.00

Miller, Rebekah W12 Albright, Corrine W8

Neill, Justin M9 Spears, Austin M14

#53 Mixed 15&O 200 Meter Medley Relay

Team R elay Finals Time

1 CHSR-SE A 2:36.00

Whalen, Tinsley C W16 Mullins, Aedyn M15

Newland, Jonathan M18 Whalen, Tieran C W18

2 CHSR-SE B 3:00.65

Lane, Corrie W25 Taylor, Zach M16

Yonts, Ian M16 Allen, Sydney N W18

3 RFF-SE A 3:21.28

Hixson, Hunter M15 Hancock, Brysen M15

Neill, Jessi ca W20 Neill, Amanda W15

4 CHSR-SE C x3:23.84

Hall, Conner M15 Mowell, Julie Anne W15

Henriott, Amelia W15 Russell, Amber W33